اخبار شرکت صنعتی و بازرگانی صحت
  •  موفقیـت های صحت
  • همایـش و نمایـشگاه های صحت
  • کمپین های خیریه صحت
  • کمپین های آموزشی صحت

انتخاب مهندس احمد کرد به عنوان کارشناس بهداشت حرفه ای نمونه ی استان البرز

کارشناس بهداشت حرفه ای نمونه استان البرز
معاونت بهداشتی دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان البرز ، جناب آقای داود مقیمی،ضمن تقدیر از تلاش صورت گرفته ی کارشناس بهداشت حرفه ای شرکت صنعتی و بازرگانی صحت، جناب آقای مهندس احمد کرد در پیشبرد برنامه های بهداشت حرفه ای و ارتقا سطح سلامت شاغلین ، ایشان را در پیامی رسمی به عنوان    " کارشناس نمونه ی این سمت سازمانی در استان البرز "  طی سال 96 معرفی نمودند                                                                 .


شرکت صنعتی و بازرگانی صحت در مسابقات بین المللی تجربه های موفق هند ۲۰۱۷

 بهینه کاوی
پنجمین مسابقه بین المللی تجربه های موفق هند در 5 و 6 اردیبهشت ماه سال جاری در کشور هندوستان برگزار گردید. در این دوره از مسابقات بین المللی تجربه های موفق ، که نمایندگانی از هند، فیلیپین، بحرین، سریلانکا، مالزی، نیوزیلند، سنگاپور، امارات، شیلی و ایران حضور دارند؛ چهار شرکت ایرانی شرایط حضور در این مسابقات را کسب نموده اند.شرکت صحت برای دومین بار در این رویداد حضور بهم رساند و یکی دیگر از تجربه های سازمانی خود را با سایر شرکت کنندگان به اشتراک گذاشت و به این ترتیب در این رقابت شرکت نمود.

 بهینه کاوی

 پروژه ی این برند در خصوص  " فرایند حل مسئله در سازمان"   بوده است

برند صحت در این مسابقه  که با حضور بسیاری از برندهای مطرح از کشورهای دیگر برگزار گردید، موفق به کسب گواهینامه ی مربوطه  گردید.


محصولات جدید و تغییرات بسته بندی محصولات قدیمی

برند صحت به منظور تکمیل سبد محصولات و تنوع بخشی به آن ها جهت جلب رضایت حداکثری مصرف کنندگان گرامی، اقدام به تولید محصولات جدید در گروه خانگی شامل مایع ظرفشویی چوبک و مایع ظرفشویی نعناع نموده است.

همچنین برخی از محصولات خود را اعم از شامپو زیتون ، شامپو پروتئینه کلاژن، شامپو بچه، شامپو معمولی، شامپو برای موهای خشک، شامپو ملایم و شامپو خیلی ملایم را با اعمال تغییراتی در فرمول، بسته بندی و لیبل روانه بازار نموده است.

شامپو پروتئینه کلاژن صحت مایع ظرفشویی نعناع مایع ظرفشویی نعناع شامپو معمولی
شامپو چرب صحت شامپو خشک صحت شامپو ملایم صحت  شامپو خیلی ملایم صحت


ارتباط صنعت و دانشگاه
شرکت صنعتی و بازرگانی صحت در راستای " ارتباط صنعت و دانشگاه " دومین پروژه ی خود را تحت عنوان " تأثیر طول مدت استخراج بر ترکیبات طبیعی سه گونه ی اکوتایپ ایرانی" ارائه نمود. به موجب آن موفق به دریافت گواهینامه از دبیرخانه ی کنگره ی مربوطه گردید.
نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران در ارمنستان
شرکت صنعتی و بازرگانی صحت در دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران که در تاریخ  13 لغایت 16 اردیبهشت ماه سال جاری در ایروان ارمنستان بگزار گردید؛  به همراه بسیاری از برندهای مطرح کشور در صنایع مختلف پزشکی، دارویی، آرایشی و بهداشتی، ساختمان و زیرساخت‌ها، نفت، گاز و پتروشیمی، خودرو، محصولات دانش‌بنیان، صنایع غذایی، کشاورزی و دام طیور، لوازم منزل و دکوراسیون داخلی و گردشگری، شرکت کرد.
نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران در ارمنستان نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران در ارمنستان


نمایشگاه مشترک ایران و افغانستان(هرات)

نمایشگاه مشترک ایران و افغانستان(هرات)

نمایشگاه مشترک ایران-افغانستان یکی از رویدادهای تجاری خاورمیانه در پاییز سال 96 محسوب می‌شود که با همکاری پاویون تجاری و بازرگانی جمهوری اسلامی‌ایران در کشور افغانستان، شهر هرات از تاریخ 19 لغایت 26 آذرماه برگزارشد. این نمایشگاه بعنوان نمایشگاه اختصاصی کشور ایران در افغانستان یکی از رویدادهای تجاری محسوب می‌شود که شرکت‌های مختلف در صنایع متفاوت در آن حضور داشتند که از جمله شرکت کنندگان در این نمایشگاه می‌توان به شرکت صنعتی و بازرگانی صحت اشاره کرد." ،


برگزاری چهل و چهارمین نمایشگاه تجاری اقتصادی عراق
شرکت صنعتی و بازرگانی صحت در چهل و چهارمین نمایشگاه تجاری عراق که از تاریخ 21 لغایت 30 اکتبر سال جاری در شهر بغداد برگزار گردید، حضور بهم رساند و پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه، این شرکت را مورد تقدیر قرار داد. شرکت صنعتی و بازرگانی صحت در چهل و چهارمین نمایشگاه تجاری عراق که از تاریخ 21 لغایت 30 اکتبر سال جاری در شهر بغداد برگزار گردید، حضور بهم رساند و پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه، این شرکت را مورد تقدیر قرار داد. در این نمایشگاه، آقایان مسجدی (سفیر ایران درعراق)، بهزاد (رایزن اقتصادی سفارت ایران در عراق)، آیت اله عمار حکیم (ریاست اتحادیه صنایع عراق)، وزیر اقتصاد و معاون وزیر بهداشت کشور عراق از غرفه ی صحت بازدید به عمل آوردند.

نمایشگاه بین المللی تاجیکستان نمایشگاه بین المللی تاجیکستان


نمایشگاه بین المللی تاجیکستان
نمایشگاه بین المللی تاجیکستان  در مورخ 27 لغایت 29 جولای سال جاری در شهر دوشنبه برپا گردید. در این گردهمایی صنعتی و بازرگانی که با حضور برخی از کشورهای اروپایی و آسیایی اعم از روسیه، چین، کره جنوبی، آلمان، بلاروس، لهستان، ازبکستان، هندوستان، پاکستان، افغانستان و امارات متحده ی عربی برگزار گردید؛ شرکت صنعتی و بازرگانی صحت نیز بعنوان یکی از هشت نماینده ی جمهوری اسلامی ایران حضور بهم رساند.
نمایشگاه بین المللی تاجیکستان نمایشگاه بین المللی تاجیکستان


شانزدهمین اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران

شانزدهمین اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران

در شانزدهمین اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران که مورخ 26 تیرماه سال جاری در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار گردید ؛ برند صحت موفق به دریافت لوح تقدیر، تندیس و گواهینامه ی برتر اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران تحت عنوان "محبوبیت و شهرت در تولید صنایع شوینده و بهداشتی" گردید. گفتنی ست که این گواهینامه در میان شرکت های صنعت متبوع، تنها به این شرکت تعلق یافت.


دومین آئین بزرگداشت روز ملی خلیج فارس
برند صحت در دومین آئین بزرگداشت روز ملی خلیج فارس با رویکرد مدیریت جهادی در اقتصاد مقاومتی، که با حمایت گروه کثیری از ارگان های رسمی برگزار گردید، برای دومین سال پیاپی، موفق به کسب تندیس این مراسم بعنوان یکی از واحدهای اشتغالزای کشور گردید.
دومین آئین بزرگداشت روز ملی خلیج فارس

موسسه رعد الغدیر
خیریه رعد الغدیر

رعد الغدیر موسسه ی خیریه ای در زمینه ی همراهی با معلولین عزیز می باشد. این خیریه ضمن ارائه ی خدمات در حوزه ی توانبخشی ، گفتاردرمانی و کاردرمانی معلولین عزیز در سنین مختلف، با تعریف فعالیت هایی متناسب با وضعیت جسمی آن ها، نسبت به اشتغالزایی ایشان نیز اقدام نموده است.

برند صحت با تامین برخی از مایحتاج و ملزومات اولیه این موسسه و توانیابان عزیز، مفتخر به مشارکت با این موسسه است.


به کهریزک هم سر بزنیم...
نیکی هنری نیست به امید تلافی احسان به کسی کن که به کار تو نیاید.... اینجا گذرگاه عشق است، میعادگاه ملاقات انسان با خدا، اینجا آسایشگاه کهریزک است. صحت افتخار همراهی با این مرکز را در قالب حمایات مالی و یا توزیع بسته های بهداشتی در میان افراد تحت پوشش این موسسه  دارد. فایل صوتی زیر، دلنوشته ی یکی از عزیزانی ست که در این موسسه زندگی می کند.

کهریزک کهریزک کهریزک
هفته ی سلامت همراه با ده 10 مدرسه در منطقه ی نوزده 19 تهران

به مناسبت هفته ی سلامت ، شرکت صنعتی و بازرگانی صحت به رسم سال های گذشته، اقدام به برگزاری کمپین های آموزش بهداشت فردی و عمومی در ده مدرسه ی منطقه 19 تهران نمود.

طرحی که به موجب آن گروهی از مسئولان و کارشناسان شرکت جهت بازآموزی نکات بهداشتی پوست ، مو و دهان و دندان به دانش آموزان راهی این مدارس شدند. در هر یک از این کمپین ها به منظور اثربخشی هرچه بیشتر نکات آموزشی، بسته های سلامت فردی شامل محصولات این شرکت در میان دانش آموزان توزیع گردید.

بهداشت فردی آموزش بهداشت فردی

آموزش بهداشت فردی
صحت خبر صحت خبر صحت خبر صحت خبر